ЗРОБЛЕНИЙ РУКАМИ – НАРОДЖЕННИЙ З ДУШЕЮ
KODO – ДУША РУХУ

РУКИ, ЩО ПЕРЕТВОРЮЮТЬ ГЛИНУ В ЕМОЦІЇ

У процесі дизайну Mazda ніщо не може замінити ефективність та майстерність людських рук. Наша філософія дизайну KODO – Душа руху – передбачає створення автомобілів, наповнених життям та індивідуальністю. Майстри японського мистецтва Takumi завдяки своєму досвіду та пристрасті надають ідеям дизайнерів реальні форми, формуючи точні глиняні моделі-прототипи.
МАЙСТЕРНІСТЬ
Майстри Takumi Mazda можуть зрізати метал товщиною 1/20 людського волосся. Саме їх майстерність дозволяє перенести складні форми наших моделей на лінію виробництва. Так народжується витончена краса Mazda.

МАЙСТЕРНІСТЬ ФАРБУВАННЯ

МАГІЯ ЛЮДСЬКОГО ДОТИКУ

Ретельно підібраний колір ідеально підкреслює піднесену красу стилю KODO. Правильний підхід до передової технології фарбування Mazda – TAKUMI NURI – використання вдосконаленої формули фарби для створення насичених глибоких кольорів з доданням металевих часток, які підкреслюють кожну лінію автомобіля.
КОЛІР, ЯКИЙ НЕ ЗАЛИШАЄ БАЙДУЖИМ
Майстри з фарбування використовують розпилювач точними плавними рухами шар за шаром, як художники, досягаючи ідеального кольору та блиску, створюючи красу, яка не залишає нікого байдужим.
МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ
ЛЮДИНА В ЦЕНТРІ УВАГИ
Mazda використовує передові дослідження того, як люди рухаються та реагують під час керування автомобілем, та об’єднує інженерів та дизайнерів з метою проектування кокпіту та інтер’єру з людинооріентовним підходом - коли водій відчуває себе природньо без жодного натяку на стрес та має максимальний комфорт, безпеку і отримує задоволення від поїздки.
АВТОМОБІЛІ, ЯКІ БУЛИ ВІДЗНАЧЕНІ НАГОРОДАМИ
ІННОВАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН ЗІ СВІТОВИМ ВИЗНАННЯМ
Маючи більш ніж 350 нагород за дизайн та інновації, починаючи з Red Dot Design та до What Car? Car of the Year, філософія дизайну Mazda пропонує неперевершену комбінацію краси, якості та динаміки.
КРАСА ТА ЕНЕРГІЯ, СТВОРЕНІ ЛЮДСЬКИМИ РУКАМИ
Mazda CX-5 – справжній витвір мистецтва, спроектований у дусі філософії дизайну KODO. Майстерність дизайнерів та інженерів створила хижий, динамічний силует, який передає враження руху та швидкості, що ще більше підкреслюється унікальним фірмовим кольором Soul Red Crystal.