Офіційний дилер Mazda в Одеській області

Інтер-Авто

Mazda Центр Одеса "Інтер-Авто" перший офіційний дилер корпорації Mazda з 1996 року на території Одеси та Одеської області. Компанія "Інтер-Авто" авторизована надавати населенню весь комплекс послуг з продажу і підтримки гарантії автомобілів Mazda, продажу оригінальних запчастин до автомобілів Mazda і всіх видів ремонту та технічного обслуговування автомобілів Mazda.

Сервісний центр "Інтер-Авто" проводить ремонт будь-якої складності вузлів ходової частини, ДВС (двигуна внутрішнього згоряння), механічних та автоматичних коробок передач, шиномонтаж і балансування коліс, регулювання кутів установки коліс, діагностику і ремонт електрообладнання, кузовний ремонт різної складності, в тому числі і по напрямку від українських страхових компаній, а також установку різного додаткового устаткування (сигналізації, системи захисту автомобіля від угону, навісне обладнання, аудіо-відео обладнання).

Наша мета: НАДАТИ Вам можливість відчути задоволення від експлуатації високотехнологічних автомобілів Mazda. Ми несемо персональну відповідальність за кожен проданий нами автомобіль. Ми поважаємо і цінуємо наших клієнтів. Ми цінуємо всіх наших співробітників. Дорожимо комфортом наших Клієнтів.

Наша компанія керується принципом професійного, відкритого і чесного ведення бізнесу, ми вдячні всім нашим клієнтам за їхню довіру і вибір. Ми будемо раді новим партнерам. У нас є великий досвід, професіоналізм і репутація.