ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ MAZDA, ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР

Рівень нашого гарантійного обслуговування дозволяє вам розслабитись та насолоджуватись вашою мандрівкою за кермом Mazda. Ви можете не хвилюватися, адже ми завжди поруч та завжди готові прийти вам на допомогу.
ГАРАНТІЯ НА НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ MAZDA
Незважаючи на те, що автомобілі Mazda мають беззаперечну якість, всі нові автомобілі мають широке гарантійне покриття. Тож, якщо щось станеться, ми швидко виправимо несправність і ви знову зможете отримувати насолоду від керування вашим автомобілем.
ГАРАНТІЯ НА НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ MAZDA - ОГЛЯД
ГАРАНТІЯ НА НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ MAZDA
На нові автомобілі Mazda, які реалізовані офіційним Дилером Mazda в Україні, встановлений гарантійний термін експлуатації 36 місяців (3 роки) або 100 000 км пробігу, що настає першим, починаючи з дати продажу першому власнику. Продавець замінить або відремонтує деталі, які виявилися дефектними під час гарантійного періоду, за умови дотримання правил експлуатації та своєчасного проходження регулярного технічного обслуговування у мережі уповноважених дилерів та сервісних партнерів Mazda.
ГАРАНТІЯ НА ФАРБУВАННЯ
Ця гарантія дійсна впродовж перших 36 місяців (3-х років) незалежно від пробігу, починаючи з дати продажу першому власникові за умови дотримання власником правил експлуатації автомобіля та щорічної перевірки стану кузову у дилерській мережі.
ГАРАНТІЯ ВІД НАСКРІЗНОЇ КОРОЗІЇ
Уповноважений Дилер або Сервіс-партнер безкоштовно відремонтують пошкоджені металеві панелі кузова автомобіля в разі виявлення дефектів матеріалів (або їх обробки) з крізною корозією зсередини назовні, за умови дотримання власником правил експлуатації автомобіля та щорічної перевірки стану кузову. Дана гарантія дійсна впродовж 144 місяців (12 років) починаючи з дати продажу першому власникові, незалежно від пробігу.