Trade-in

Інтер-Авто – Офіційний дилер Mazda в Одеській області

Trade-in

Trade-in – це послуга з придбання нового автомобіля з частковою оплатою його вартості за рахунок авто з пробігом, тобто можливість замінити старий автомобіль на новий, сплативши різницю в ціні. Завдяки такій системі, власники авто з пробігом економлять час на пошук покупців і продають свій автомобіль на вигідних для себе умовах. Ми – Інтер-Авто офіційний дилер Mazda в Одесі та Одеській області, приймаємо будь-які автомобілі, іноземні та вітчизняні, незалежно від року випуску. Сума доплати за новий авто залежить від технічного стану авто з пробігом та його характеристик.

Переваги покупки нових автомобілів за допомогою програми trade-in:

Ви рятуєтеся від турбот з пошуку покупців на автомобіль і проблем, пов'язаних з його реалізацією; Ви не займаєтеся підготовкою Вашого автомобіля до продажу, а також усуненням дрібних недоліків технічного стану; Ви не ризикуєте бути ошуканими і / або отримати неякісний товар; Відсутність грошових витрат, пов'язаних з продажем вживаного автомобіля, всі технічні експертизи, техогляд, зняття і постановка на облік проводиться автосалоном; Після проведення необхідного технічного огляду, узгодження ціни і діагностики автомобіля Ви НЕ чекаєте його продажу, а можете вже сьогодні виїхати на новому; Автоцентр Інтер-Авто бере на себе всі організаційні питання з документообігу, оформлення та зняття з обліку старого і постановки на облік нового автомобіля, тож у цей же день Ви зможете поїхати додому на новенькій Mazda.

Економія часу. Для оформлення автомобіля за цією схемою досить 3-4 робочих години. В середньому, процедура займає не більше одного робочого дня.

Додаткові послуги

  • Комісійний продаж авто – це послуга з реалізації автомобіля клієнта через рекламні інструменти підприємства та розміщення автомобіля для демонстрації у салоні.
  • Викуп авто – це послуга з викупу автомобіля з 100% оплатою коштів власнику.
  • Обмін авто з пробігом на авто з пробігом – це послуга придбання автомобіля з частковою доплатою.
Безкоштовна оцінка авто
Оцінити автомобіль - легко. Дізнайтеся вартість вашого автомобіля, вказавши державний номер автомобіля.
*Введіть номер авто.
Оцінити Оцінити